Forum
Losowe zdjęcie
Sarbsk
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Kto będzie nowym prezesem ZK-P

Poprzedni wątek | Następny wątek
Nadawca Wątek
tczewianin
wysłane dnia: 26.11.2004 9:03
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 17.7.2003
z: Pietzkendorf-Müggau
Wiadomości: 779
Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P
Na forum dyskutuję sobie jako Wasz kolega, a nie jako dziennikarz i sądzę, że tu mogę wyrażać prywatne oceny.

1. Sytuację zwiazaną z przyjęciami dzieci trójmiejskch prominentów na Wydział Prawa UG większość mediów określa jako "aferę". Co tutaj jest "domniemane"? Fakty są takie: włądze UG przyjmowały "poza kolejką" dzieci prominentów. Najpierw zaprzeczały, że to miało miejsce. Potem okazało się, że rzekomo nie mogą ujawnić dokumentów itd., ostatnia wersja jest najbliższa prawdy: "Były na nas nacisk, ugięliśm się". Złodziej złapany na gorącym uczynku, będzie się bronił mówiąc, że pożyczył, ale ja nie muszę podzielać jego zdania.

2. Lewna rzeczywiscie zgłosił M. Struka. Zapomniałem o nim, bo nie był obecny na zebraniu i nie przedstawił programu. Poza tym już przed zebraniem wiedziałem, że Lewna go zgłosi. Skądinąd wiedziałem, że Struk odmówi kandydowania. Tak to sierzeczywiście rozwinęło.

3. Na wspommnianym zebraniu Synak miał ocenić, który z kandydatów jest lepszy (Ceynowa, Jabłoński). Chwalił obydwu i próbował nie zajmować stanowiska, ale ponieważ m. in. prostował słowa Lewny o Jabłońskim, wyszło na to że niechcący go pochwalił. W kazdym razie wrażenie było pozytywne.

4. Nie chcę, ani nie za bardzo mogę, mówić w tym miejscu o szczegółach, które znam. Upoważniają mnie do tego, żeby kuluarowe wypowiedzi niektórych osób, uznać za propagandę. Mówię tutaj o kampanii negatywnej bez argumentów na zasadzie: "Nie ważne kto, byle nie Jabłoński". Przy czym dzieje się to z reguły za plecami kandydata. Kiedy kandydat stoi twarzą w twarz, to się do niego uśmiechamy i mówimy, że jest cool. Prócz słowa propaganda, powinienem jeszcze powiedzieć "obłuda".

5. Nie wiem co robi sztab "pana starosty". Wiem za to, że AJ jeździ po oddziałach i przedstawia swój program, dyskutuje, przekonuje. I nigdy nie słyszałęm od jego ludzi sformułowań typu "X to zagrożenie dla Zrzeszenia".

6. O działalności Kuchnowskiego robi się już głośno. To też jeden z dwulicowców. Przykre. Nie chciałem o tym pisać.

7. Adamie, pozostałę sprawy proponuję omówić przez email: pomeranus@WYTNIJTOwp.pl (adres antryspamowy, usuń "WYTNIJTO", żeby wysłać list). Wiem więcej, ale nie mogę tu o wszystkim pisać.

Pozdrawiam


----------------
----------------------------------------------------------------
- Panie Marszałku, a jaki program tej partii?
- Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

(Józef Piłsudski do hr. Skarżyńskiego)

Poprzedni wątek | Następny wątek

Temat: Nadawca Data
   Kto będzie nowym prezesem ZK-P wotoch 25.11.2004 10:32
     Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P sgeppert 25.11.2004 10:51
       Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P wotoch 25.11.2004 14:05
         Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P adamfwk 25.11.2004 23:32
       Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P lepusz 25.11.2004 23:01
         Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P adamfwk 25.11.2004 23:04
     Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P tczewianin 25.11.2004 14:57
       Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P adamfwk 25.11.2004 22:59
       » Re: Kto będzie nowym prezesem ZK-P tczewianin 26.11.2004 9:03

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002