Forum
Losowe zdjęcie
Gdynia Domek Abrahama
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Oświadczenie

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
pienczke
wysłane dnia: 22.11.2004 14:14
Nie mogę oderwać się od tej strony!
Zarejestrowany: 31.5.2004
z: lasów Nowego Pomorza
Wiadomości: 310
Oświadczenie
Ja, Judasz zamieszkały w Kariocie, niniejszym oświadczam, iż w sytuacji zagrożenia bytu i żywotnych interesów narodu uważam za konieczne podjęcie wszystkich możliwych kroków mających na celu zmniejszenie tego zagrożenia. Słyszy się bowiem tu i ówdzie informacje o pojawiających się nowych ideach przyznawaniu sobie przez niektóre grupy nienależnych im praw, widzi się zamęt i zamieszanie. W tej sytuacji konieczne jest jednoznaczne uregulowanie istniejącego stanu rzeczy zgodnie z dobrem całego narodu i zgodnie z wytycznymi najwyższych władz. Będąc w pełni świadomym dramatyzmu niektórych wyborów podkreślam jednocześnie pełne poparcie dla wytycznych naszych władz zawartych w ostatnich uchwałach, tak jak one jestem przekonany, iż lepiej żeby jeden człowiek umarł niżby miał zginąć cały naród. Partykularne interesy jednostek i małych grup nie mogą brać pierwszeństwa przed dobrem ogółu. Nich zatem będzie wszystkim wiadome, ŻE JA NIE REPREZENTUJĘ ŻADYCH GRUP ANI JEDNOSTEK, JA REPREZENTUJĘ CAŁY NARÓD I TAK TEŻ DZIAŁAM.
W najlepszej wierze i z najlepszymi zamiarami,
Judasz Iskariota.


----------------

adamfwk
wysłane dnia: 24.11.2004 12:01
Współtworzę ten serwis
Zarejestrowany: 5.10.2003
z: Piękna Belocja- Lebcz
Wiadomości: 136
Re: Oświadczenie
"Nazywam się milijon bo za miliony kocham i cierpie katusze"

Tylko jak skończył Konrad? Chyba nie chcesz tak tez skończyć:)
pozdrawiam


----------------
Viva la Kaxubia......

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002