Forum
Losowe zdjęcie
Niechorze
Pomerania
Wygląd strony

(2 skórki)
Strona główna forum
   Sprawë
     Kto pomoże w sprawie prześladowań za Pomorskość?

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Koniec
Nadawca Wątek
wojko
wysłane dnia: 11.1.2005 21:21
Aktywny użytkownik
Zarejestrowany: 29.8.2004
z: Koszalin
Wiadomości: 35
Kto pomoże w sprawie prześladowań za Pomorskość?
Nie tylko Kaszubi lecz my wszyscy Pomorzanie musimy być ujęci w tej ustawie. Już w latach 70-tych podawałem ujęcie narodu skłladającego się z narodów. Tak więc naród Pomorski zawiera narody m.in. Kaszubski, Słowiński, Kraiński, Wkrzański i inne. Te zaś mogą w sobie zawierać inne narody. Spowodowane to jest nie tylko lokalną historią, również napływem w daną okolicę ludności z innych krajów, np. Olendrzy z Holandii. Wszyscy razem tworzymy bogatą kulturę i naród Pomorski i powinnismy sie trzymać razem. Niestety nadal prowadzone jest wynaradawianie nas, zwłaszcza w Koszalinie i na Ziemi Zachodniopomorskiej. Nadal spotykam się z szykanami za to, Ze jestem pomorski. Kierowniczka MOPSu w Koszalinie [usunięto nazwisko - Administrator] stosuje wobec mnie PRLowskie metody prześladowań. Dokonała kradzieży mych rzeczy: pieniędzy, książeczki wojskowej, dokumentów przebiegu pracy, ksiażek z biblioteki i innych rzeczy. Gdy zwracam sie do MOPSu o pomoc to kieruje mnie do psychiatry i stosuje różne wysmiewcze inwektywy dlatego, że jestem Pomorkski, mam III grupę niepełnosprawnych i choruję. Podjudza do tych prześladowań pracownicę socjalną i innych pracowników MOPSu Koszalin. Kierowałem sprawę do prokuratury, sądu, próbowałem uzyskać interwencje w dyrekcji MOPS, urzędzie i radzie miejskiej i u posłów i senatorów z Koszalina. Wszystko na nic. Nie mam pieniedzy, ani pomocy w Koszalinie by wygrać z prześladowcami. Może ktoś z użytkowników mi pomorze?
Pozdrowienia i zdrowia w Nowym Roku. Wojciech Augustyn, Koszalin, ul. Mieszka I 16, e-mail wau7@wp.pl , strony http://wojko.blog.onet.pl


----------------
pozdro ! 3mka !
wojko
e-mail : wau7@wp.pl

| Od najnowszych Poprzedni wątek | Następny wątek | Top

 
Wyróżnienia
Medal Stolema 2005   Open Directory Cool Site   Skra Ormuzdowa 2002